Rezultati

1. A Hrvatska liga seniori ( skupina II – prvi dio natjecanja ) 2015/16.


1. A Liga – seniori ( skupina II )

#EkipaBODOPISdSiSkolPdPiPkol
1MOK RIJEKA34121113575.000010197461.3660
2HOK BOROVO – VUKOVAR24129329161.812510239351.0941
3OK KARLOVAC22128426191.36849909761.0143
4OK VARAŽDIN VOLLEY21127523191.21059379251.0130
5OK SPLIT11123916280.571490010120.8893
6OK ZADAR10123915280.53579209890.9302
7MOK ČAZMA4121117340.205979410000.7940

* MOK RIJEKA slobodan u 1. kolu

* OK SPLIT slobodan u 2. kolu

* OK VARAŽDIN VOLLEY slobodan u 3. kolu

* OK ZADAR slobodan u 4. kolu

* HOK BOROVO – VUKOVAR slobodan u 5. kolu

* OK KARLOVAC slobodan u 6. kolu

* MOK ČAZMA slobodan u 7. kolu

* MOK RIJEKA slobodan u 8. kolu

* OK SPLIT slobodan u 9. kolu

* OK VARAŽDIN VOLLEY slobodan u 10. kolu

* OK ZADAR slobodan u 11. kolu

* HOK BOROVO – VUKOVAR slobodan u 12. kolu

* OK KARLOVAC slobodan u 13. kolu

* MOK ČAZMA slobodan u 14. kolu


 

1. A Hrvatska liga seniori ( skupina IV – drugi dio natjecanja ) 2015/16.


1. A Hrvatska liga seniori ( skupina IV – drugi dio natjecanja )

#EkipaBODOPISdSiSkolPdPiPkol
1OK ZADAR1786219101.90006755891.1460
2OK SPLIT1083516161.00007057170.9833
3MOK ČAZMA983510190.52635966700.8896

Rezultati 7. kolo ( drugi dio natjecanja )

* MOK ČAZMA slobodan u 7. kolu

Rezultati 8. kolo ( drugi dio natjecanja )

* OK ZADAR slobodan u 8. kolu

Rezultati 9. kolo ( drugi dio natjecanja )

* OK SPLIT slobodan u 9. kolu

Rezultati 10. kolo ( drugi dio natjecanja )

* OK SPLIT slobodan u 10. kolu

Rezultati 11. kolo ( drugi dio natjecanja )

* MOK ČAZMA slobodan u 11. kolu

Rezultati 12. kolo ( drugi dio natjecanja )

* OK ZADAR slobodan u 12. kolu


 

1. B Hrvatska liga seniorke ( skupina jug ) 2015/16.


1. B Liga – seniorke ( skupina jug )

#EkipaBODOPISdSiSkolPdPiPkol
1OK BRDA39141314058.000010947251.5090
2OK MARINA KAŠTELA 2321411334162.125011329711.1658
3OK SPLIT311410433152.200010948661.2633
4OK MAKARSKA18146823280.8214106911430.9353
5ŽOK SINJ17146824270.8889108711190.9714
6OŽK SPLIT VOLLEY TEAM14145917310.548486010820.7948
7OK DONAT131441019330.5758103811360.9137
8ŽOK ŠIBENIK3141135400.125076710990.6979

 

Odbojkaški klub Split